میز مدیریت صفحه وکیومی و مزایا آن چیست؟ میز مدیریت صفحه وکیومی یا همان میز مدیریت برآمده یکی از پر طرفدار ترین میز های مدیریت است. در واقع صفحه وکیومی یک نوع خاص از میز مدیریت نیست بلکه یک ویژگی از آن است. این بدین معنی است که هر میزی می تواند صفحه وکیومی باشد. در ادامه به بررسی اینکه این ویژگی چیست و چه مزایی دارد می پردازیم. با ما همراه باشید.

میز مدیریت صفحه وکیوم

همانطور که گفته شد روکش وکیوم یک فرآیند خاص است که در روند ساخت میز انجام می شود. در این فرآیند از یک سری ابزار در کارخانه برای ایجاد خلاء بین روکش و سطح میز استفاده می شود. با انجام این کار هوای بین روکش و بدنه میز تخلیه می شود و در نتیجه روکش و بدنه بسیار محکم به همدیگر می چسبند. با استفاده از این سیستم ایجاد خلاء می توان از روکش های بسیار نازک و در عین حال بسیار مستحکم و مقاوم بهره مند شد.

اما مسئله این است که ما چرا باید میز مدیریت صفحه وکیومی را انتخاب کنیم؟ کاربرد میز مدیریت برآمده چیست و مزایای آن نسبت به سایر میز های مدیریت چیست؟ در ادامه به بررسی این دو مورد می پردازیم.

کاربرد روکش وکیومی در میزهای مدیریت

کاربرد روکش وکیومی

همانطور که گفته شد روکش وکیومی یک ویژگی است که می تواند به محصولات چوبی مانند مبلمان اداری و میز مدیریت و … اضافه شود. اما ما چرا باید میز مدیریت صفحه وکیومی را جایگزین میز مدیریت معمولی بکنیم؟ میز مدیریت صفحه وکیومی به علت چسبندگی که بین روکش و بدنه میز مدیریت وجود دارد دارای مقاومت بسیار بالایی است. این مدل میز در برابر برجستگی روکش و خط و خش مقاومت بیشتری نسبت به میز های مدیریت معمولی دارد.

میز مدیریت یکی از پر استفاده ترین وسایل هر شرکت و اداره ای است که در معرض خوردگی و ضربه قرار دارد و همین باعث می شود خیلی زود دچار آسیب دیدگی شود. به همین دلیل مستحکم و مقاوم بودن میز مدیریت دارای اهمیت زیادی می باشد. علاوه بر این صفحه وکیوم باعث می شود روکش میز بسیار نازک بشود و این امکان را به ما می دهد که روکش های نازک استفاده کنیم. همچنین روکش های وکیوم در رنگ های مختلف عرضه می شود که این موضوع باعث می شود علاوه بر مقاومت میز، با استفاده از این تکنولوژی زیبایی میز نیز بیشتر شود.

مزایا میز مدیریت صفحه وکیومی و فواید استفاده از آن

میز مدیریت صفحه وکیومی چگونه است

از مهم ترین مزایا این میز مدیریت می توان به با دوام تر بودن آن نسبت به سایر میز ها اشاره کرد. همچنین وجود روکش های نازک و زیبا جلوه ای متفاوت به میز مدیریت میبخشد. با استفاده از روکش های وکیوم میتوانیم انواع میز مدیریت با جنس های متفاوت را مقاوم تر و زیباتر کنیم. علاوه بر این با انتخاب میز مدیریت صفحه وکیومی میتوان از مشکلات احتمالی خوردگی و زدگی میز مدیریت جلوگیری کرد.

آیا میز مدیریت صفحه وکیومی انتخابی اقتصادی است؟

شاید در ابتدا فکر کنید که پرداخت هزینه ای بیشتر برای بهره مندی از این ویژگی هزینه ای اضافی است. اما همانطور که گفته شد روکش وکیومی دارای استحکام بسیار بالایی است و در برابر خوردگی و ضربه مقاومت بیشتری دارد. از آنجایی که میز مدیریت یکی از پر استفاده ترین وسایل شرکت است و در معرض خوردگی قرار میگیرد پس انتخاب میز صفحه وکیومی انتخابی درست است.

با انتخاب این نوع میز میتوان از ضربه و خوردگی که باعث از بین رفتن زیبایی میز می شود جلوگیری می کنیم پس در نتیجه زمان بیشتری از میز استفاده می کنیم و نیاز به تعویض آن نداریم. با این تفاسیر خرید میز مدیریت صفحه وکیومی را می توان انتخابی اقتصادی در نظر گرفت.

قیمت میز مدیریت صفحه وکیومی

همانطور که گفته شد خرید میز مدیریت صفحه وکیومی کاملا اقتصادی و مقرون به صرفه است. اما قیمت این نوع میز به چند عامل بستگی دارد. از جمله این عوامل میتوان به جنس بدنه و طول میز اشاره کرد. ما در فضاسیستم با کیفیت ترین میزهای مدیریتی صفحه وکیومی را با گارانتی و کمترین قیمت و همچنین در اندازه دلخواه شما تولید میکنیم. برای اطلاعات بیشتر میتوانید با شماره 44200081-021 تماس بگیرید